All for Joomla All for Webmasters

SPORT

Prvi turnir zimske ragbi lige za petliće, pionire i početnike odigran je u nedelju, 17. decembra, u Beogradu.

Pioniri Borca plasirali su se u plej-of prvenstva Vojvodine osvojivši treće mesto u grupi i tako ponovili prošlogodišnji uspeh kada su igrali polufinalni turnir

U nastavku prvoligaške sezone ekipa iz Starčeva je, najpre, u sedmom kolu kao gost savladala tim Jagodine (3:1), a potom, u osmom kolu, kao domaćin tim iz Kosovske Mitrovice (3:0).

Nakon četvorogodišnje pauze Konjički klub Starčevac je održao sastanak u utorak, 5. decembra, sa osnovnim ciljem da se obezbedi opstanak konjičkog kluba.

AK Dinamo je jedini klub koji je imao dva “top 10“ atletičara u generalnom plasmanu Prvog Beogradskog maratona zahvaljujući bratskom tandemu iz Starčeva.

Završen je jesenji deo prvenstva u Prvoj južnobanatskoj fudbalskoj ligi a fudbaleri Borca su na kraju polusezone zauzeli treće mesto na tabeli.