All for Joomla All for Webmasters

ODBOJKA: Borba za vrh tabele

04 mart 2017
(0 glasova)

Odbojkaši ponovo nisu dodzvolili iznenađenje. Vezali su još jednu prvenstvenu pobedu, u Hali sportova na Strelištu pobedili su, u 14.kolu Prve lige, ekipu VA 014 Gorenje iz Valjeva, rezultatom 3:0, po setovima: 25:21, 25:19, 25:15.

Viđena je na ovom meču odlična odbojka. Od prvog sekunda odbojkaši Borca zaigrali su kako znaju na terenu i nisu dozvolili protivniku da se razigra. Trener domaće ekipe Dušan Jović dobro je pripremio svoj tim protiv neugodne ekipe iz Valjeva. Starčevci su dominirali i u drugom setu, da bi treći set bio samo formalnost.

Ovom pobedom Borac se popeo na treće mesto na tabeli sa 32 boda, uz skor od 10 pobeda i dva poraza, iza drugoplasiranog Spartaka iz Subotice sa 34 i prvoplasiranog Mladog radnika sa 37 bodova. Narednu utakmicu, 15.kola Borac igra u Jagodini protiv osmoplasirane istoimene ekipe.