All for Joomla All for Webmasters

ODBOJKA: BORAC U GORNJEM DELU TABELE

19 decembar 2018
(0 glasova)

U utakmici 7. kola Prve lige Srbije odbojkaši starčevačkog Borca savladali su na gostovanju ekipu OK-a  Železničar iz Beograda sa 3:1.

Prvi set, posle lepog nadigravanja dobio je Borac rezultatom 25:20, u drugom setu totalna dominacija, 25:14 i 2:0 u setovima. U trećem setu domaćin nije dao šansu Borcu i u punoj meri se revanširao za prethodni sa 16:25 i 2:1 u setovima. U četvrtom setu Borac je ponovo odneo pobedu sa 25:15 i 3:1 za kraj.

Kako je u osvrtu nakon utakmice na zvaničnom instagram profilu kluba napisano, odigrana je odlična utakmica i bilo je pravo uživanje gledati sa tribina.

Nakon ove utakmice Borac je kao domaćin savladao tim Novog Sada sa 3:0 (po setovima:  27:25; 26:24 i 25:22), a u devetom kolu poražen je u Nišu od istoimenog ligaša maksimalnim rezultatom (po setovima:  25:23; 25:23 i 25:17). Nakon devet odigranih utakmica OK Borac nalazei se na četvrtom mestu tabele Prve lige sa 19 osvojenih bodova i skorom od šest pobeda i tri poraza.