Azurirano11:15:00 AM GMT

Back SPORT SPORT KOŠARKA: Najmlađi pobeđuju

KOŠARKA: Najmlađi pobeđuju

• PDF

Najmlađi članovi KK-a Borac, deca 2003, 2004, 2005. godište, odigrali su 2. februara prijateljsku utakmicu sa OKK-om Beograd u Beogradu. Na ovoj utakmici od samog početka se videlo da su deca iz Starčeva dominantnija u svim elementima igre, a odličnu igru su pružali Milutin Vidić, Miloš Drinjak, Đorđe Drinjak i Aleksandar Milanović. Na kraju utakmice rezultat je glasio 42: 20 za Borac. Rezultat je bio u drugom planu, najbitnije je bilo da su deca stakla neka nova drugarstva. Dana 15. februara u Starčevu je ugošćena pančevačka ekipa Kris - Kros, gde su Starčevci opet izašli kao pobednici, rezultatom 53:38. Evo rezultata pionira i mlađih pionira u Kvalitetnoj ligi Vojvodine:
Dana 3. februara Starčevci su ugostili ekipu Tamiš 1 koja je prva na tabeli, a ovom prilikom Pančevci pobeđuju sa 112:69. Dana 10. 2. u Starčevu je ugošćena ekipa Tamiš 3, koja izlazi kao pobednik sa rezultatom 65:27, a rezultat po četvrtinama je bio: prva 12:4, druga 28:4, treću četvrtinu Borac se ravnopravno nosio sa protvikom 11:11 a četvrta je bila 14:8. Potom, 17. februara Starčevci su gostovali ekipi BNS iz Novog Sela. Ravnopravni otpor je pružen samo prvih pet minuta utakmice. Nikola Veličković je postignao tri trojke, a rezultat je bio 80:52.
Mlađi pioniri su 9. februara igrali u Pančevu sa ekipom Tamiš 1 gde su Pančevci pobedili sa 54:33. Najbolji igrači su bili Vladan Andrić, Aleksa Mitić i Jovan Ilić. Zatim, 17. februara Borac gostuje Pančevcima ovog puta Kris - Krosu, gde Pančevci izlaze kao pobednici sa 80:56 a dobru partiju u redovima Borca su pružili Kristijan Perak, Marko Drinjak Marko i Aleksa Mitić.

ARHIVA: BROJ 229

ARHIVA: BROJ 228

ARHIVA: BROJ 227

ARHIVA: BROJ 226

ARHIVA: BROJ 225