Back SPORT SPORT ODBOJKA

ODBOJKA

• PDF

Na prvenstvenu pauzu s četvrtog mesta
Odbojkaši starčevačkog Borca poraženi su sa 3:1 na gostovanju ekipi Jedinstva u Staroj Pazovi, u 10. kolu Prve lige Srbije. Ekipa Dragoljuba Stojanovića uspela je da osvoji samo jedan set protiv tima koji se nalazi na vrhu tabele bez ijednog poraza i sa svih 10 pobeda.

Starčevci su bili nadomak osvajanja makar jednog boda, ali do njega i petog seta ipak nisu došli, pa je domaći sastav zadržao maksimalan učinak u prvenstvu. Sledi pauza u Prvoj ligi Srbije u koju će ekipa Borca ući sa četvrte pozicije i 20 osvojenih bodova, sa skorom od sedam pobeda i tri poraza. Posle pauze zbog novogodišnjih i božićnih praznika Borac će nastaviti svoj pohod ka vrhu tabele, a prvi sledeći protivnik biće mu Mladi Radnik iz Požarevca u pančevačkoj Hali sportova.