Wed01222020

Azurirano06:04:12 PM GMT

OBELEŽEN DAN ŠKOLE

  • PDF

U Vukovu čast
Povodom proslave Dana škole, 8. novembra, u našoj školi su organizovane brojne aktivnosti. Otvoren je nagradni likovni i literarni konkurs pod nazivom “Sreća“, najbolji radovi učenika nagrađeni su knjigama. Svakodnevno su organizovane različite sportske aktivnosti u kojima su učestvovali i učenici gostujućih škola iz Omoljice i Banatskog Brestovca. U muzičkom delu učenici su pokazali svoj talenat za sviranje i pevanje. Na proslavi Dana škole gosti su bili i nastavnici iz OŠ “Vuk Stefanović Karadžić“ iz mesta Šilovo na Kosovu i Metohiji, sa kojima je starčevačka škola godinama zbratimljena.

Kruna ove manifestacije bila je priredba u Domu kulture sa temom “Sreća“. Na priredbi su učestvovali svi đaci naše škole, od onih namlađih, do onih starijih koji su pokazali svoj dar za glumu, pevanje i igranje. Opšti utisak je da su svi učenici i nastavnici doprineli da proslava Dana škole bude svečana i uspešna.

ARHIVA: BROJ 250

ARHIVA: BROJ 249

ARHIVA: BROJ 248

ARHIVA: BROJ 247

ARHIVA: BROJ 246