ODBOJKA - Počela nova sezona

Pred stotinak ljubitelja odbojke u Hali sportova na Strelištu odbojkaši Borca ubedljivo su savladali ekipu Užica maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima 25:10, 25:20 i 25:15. Od samog početka utakmice Starčevci su dominirali u svim segmentima igre i vrlo brzo stigli do vođstva. U drugom setu je došlo do malog opuštanja u redovima domaćih, ali je razlika u kvalitetu ipak došla do izražaja u samoj završnici seta. Treći set je Borac takođe dobio rutinski i upisao prve bodove u sezoni.

U nastavku prvenstva u Prvoj ligi Srbije, odbojkaši iz Starčeva gostovali su u Nišu istoimenoj ekipi. Favorizovani domaćini ostvarili su pobedu maksimalnim rezultatom od 3:0 po setovima. Treću prvenstvenu utakmicu Borac je odigrao prošlog vikenda savladavši VGSK sa 3:0 i sada zauzima peto mesto na tabeli Prve lige Srbije.

U predigri ligaškog takmičenja Borac je sjajnim igrama u Kupu Vojvodine stigao do samog finala u kome je poražen od Kleka sa 3:2.