Azurirano09:04:03 PM GMT

Back SPORT SPORT KOŠARKA: Košarkaši u sredini tabele

KOŠARKA: Košarkaši u sredini tabele

• PDF

Dana 24. juna Starčevci su gostovali u Kačarevu ekipi KK-a Jedinstvo . Ovo je bila jedna od najtežih utakmica u dosadašnjem delu lige što govori i rezultat 80:50 za Kačarevce, po četvrtinama: 18:19, 30:14, 24:7 i 8:10.
Dana 26. juna Borac gostuje ekipi Dinama iz Pančeva. U ovoj utakmici se vodila izjednačena borba do samog kraja, gde na kraju Pančevci pobeđuju sa 52:44, po četvrtinama: 19:10, 8:14, 14:10 i 11:10.
U nedelju 30. juna Starčevci su ugostili lidera na tabeli KK Roling iz Pančeva.U ovoj utakmici se ispostavilo da Borac i bez četiri standardna igrača može da pobedi svaku ekipu, a takođe i od svakog da izgubi. U ovoj utakmici je pružena jedna od najkvalitetnijih partija Starčevaca koji su čak jednog trenutka bili u prednosti od 19 poena razlike. Vođen trenerom Bojanom Radosavljevićem Borac je savladao Pančevce 59:56, po četvrtinama 15:12, 22:9, 14:21 i 8:14. Starčevci se trenutno nalaze na sredini tabele, a nastavak lige kreće 24. avgusta.
Pioniri su 27. juna odigrali u Pančevu sa ekipom Dinama gde su Pančevci pobedili sa 71:57. Prve tri četvrtine Dinamo je dobio u svoju korist ali Starčevci su pružili odličnu partiju, gde su dobro odigrali Turina Andrić i Jovanović, a u poslednjoj četvrtini Borac je dobio Pančevce 16:9. U toj četvrtini zahvaljujući odličnoj odbrani (presing) preko celog terena, odličnu igru su pružili Vladan Andrić, Jovan Ilić, Aleksa Matić, Kristijan Perak.
Starčevce u narednom periodu očekuje basket- turnir 10. avgusta povodom Dana druženja, a od 16. do 23. avgusta sve mlade selekcije odlaze na pripreme koje će se održati na Divčibarama.