Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/plg_japopup/fancybox/fancybox.php:283) in /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
ODBOJKA U punom zamahu!

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Sun
06
24
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
11:40:44 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT ODBOJKA U punom zamahu!

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Borac je u trećem kolu ostvario drugu pobedu u sezoni u Rimu i to maksimalnim rezultatom (22:25 18:25 19:25). Starčevci su odličnom igrom kontrolisali utakmicu, malo grešili i setove bez mnogo muke privodili kraju.

Već u narednom kolu Borac je ugostio komšije iz Smedereva. Tradicionalno težak protivnik i ovaj put je došao bez straha i spreman za nadigravanje što dokazuje i rezultat 3:2 (25:20 17:25, 25:13, 21:25, 15:10) za Borac. Ova utakmica bila je dobra provera pred gostovanje Borca ekipi Jedinstva iz Stare Pazove koji se odigrao narednog petog kola.

Iako oslabljen Borac je na derbi u Staru Pazovu otišao sa velikim ambicijama. LJubitelji odbojke su imali priliku da posmatraju odličnu utakmicu, sa malo grešaka sa obe strane i mnoštvom atraktivnih poena. Iako se utakmica završila pobedom Jedinstva od 3:2 (36:34, 20:25, 25:15, 19:25, 15:10), Starčevci su mogli da budu zadovoljni prikazanom igrom i osvojenim jednim bodom na teškom gostovanju. Potvrdu da se nalaze u dobroj formi Starčevci su tražili u utakmici protiv Jagodine na domaćem terenu. Dobrom igrom, sa malo grešaka igrače Borca Jagodinci su namučili samo u prvom setu. Posle slomljenog otpora u prvom, Starčevci su lagano privodili kraju drugi, a zatim i treći set za konačan rezultat 3:0 (26:24, 25:17, 25:15). Borac trenutno deli četvrto mesto na tabeli sa Smederevom sa osvojenih 12 bodova. Ispred njih se nalaze Novi Pazar sa 18, Jedinstvo iz Stare Pazove sa 15 i Klek sa 13 bodova. U narednom kolu Borac gostuje u Leposaviću ekipi Kosovske Mitrovice 24. 11. 2012. Posle ove utakmice Starčevci okreću nadmetanju u 1/8 finala Kupa Srbije gde će ugostiti ekipu Spartaka iz LJiga u sredu 28. 11. 2012. u 17 časova. Posle kupa Borac se vraća ligaškim obavezama gde 1. decembra u osmom kolu dočekuje beogradski Obilić.

D. Jović

POSLEDNJA VEST: Kup Srbije u odbojci

- OK Borac u četvrtfinalu Kupa!
Borac Starčevo - Spartak LJig 3:1 (25:18, 21:25, 25:18, 25:23) je rezultat koji je naš tim uveo među osam najboljih u igri preko mreže. Borac je ovaj rezultat ostvario nakon serije odličnih igara u ligaškom delu takmičenja u Prvoj odbojkaškoj ligi Srbije.

ARHIVA: BROJ 226

ARHIVA: BROJ 225

ARHIVA: BROJ 224

ARHIVA: BROJ 223

ARHIVA: BROJ 222