Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/plg_japopup/fancybox/fancybox.php:283) in /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
KOŠARKA: Pobeda i poraz, deo su sporta

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Mon
06
17
2019

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
11:40:44 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT KOŠARKA: Pobeda i poraz, deo su sporta

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/227/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Košarkaški klub “Borac“ je od oktobra nastupio sa dve selekcije da se takmiči u Kvalitetnoj ligi Srbije (pioniri i mlađi pioniri). Pioniri su 13. oktobra ugostili prvog u grupi. Iako su Starčevci ove sezone nastupili kao najmlađa ekipa pružili su dostojan otpor, a utakmica je završena pobedom Pančevaca 113: 36. Dana 21. oktobra usledilo je gostovanje vršačkoj ekipi Kids-Star u hali Milenijum, a Borac je u ovoj utakmici pružio dostojan otpor samo u prvoj četvrtini gde je na semaforu stajalo 20: 10 za Vrščane, a zatim u nastavku odigrala najslabije do sada i Vrščani pobeđuju sa 92:22. Narednog vikenda je ugošćena ekipa KK PBC 64 iz Bele Crkve gde su Starčevci odigrali znatno bolje od ostalih utakmica te je viđena ravnopravna borba od samog kraja, a rezultat po četvrtinama je glasio 4:9, 19:22, 15:16, 7:19, a krajnji rezultat je 45:66 za Belu Crkvu. Jedni od najboljih igrača ovog meča su bili Andrić Mitar, Jovanović Predrag, Ferek Siniša, Perak Aleksandar i Ziriković Mihajlo. Dana 3. oktobra Starčevci gostuju lideru na tabeli KK-u Tamiš, a rezultat je bio 138:50. Narednog vikenda u Starčevo stiže Kids-Star, a Borac ovog puta znatno bolje odigrava utakmicu i pruža dosledan otpor do četvrte četvrtine gde im ponestaje snage i gube utakmicu sa 81:49, po četvrtinama: 9:21, 16:17, 19:18, 10:25. Na narednu utakmicu put Bele Crkve se krenulo sa osam igrača, bez petorice standardnih, a ispostavilo se da u ovoj uakmici je pružena najbolja partija, tako da Borac prvu četvrtinu izgubio sa pet poena razlike, a poluvreme je je pripalo domaćima sa 10 poena razlike. Na kraju Bela Crkva pobeđuje sa 53:35.

Ovom Utakmicom pioniri su završili dalje takmičenje, aod 8. decembra kreće Regionalna liga i nadamo se boljoj igri u nastavku sezone.

Mlađi pioniri u Kvalitetnoj ligi su trenutno treći na tabeli sa tri pobede i tri poraza. Dana 20. oktobra su gostovali ekipi Mladosti iz Omoljiice gde Omoljčani izlaze kao pobednici sa 68:24. Dana 28. oktobra u Starčevu gostuje ekipa Tamiš 1 koja pobećuje Starčevce sa 86:30. Zatim, 6. oktobra Starčevci su ugostili Kris-Kros 1 iz Pančeva, a ovog puta Pančevci kući dolaze sa pobedom 82:24. Potom, 13. novembra u Starčevo dolazi Tamiš 2 gde Borac beleži i prvu pobedu. Od samog početka se znalo ko će pobediti. Starčevci su napravili rezultatsku razliku do samog kraja je nisu ispuštali, po četvrtinama: 19:9, 14:5, 13:8, i 8:15, za krajnji rezultat 54:37 za Borac. Sledeća utakmica protiv Kovina je završena službenim rezultatom 20:0 za Borac. Narednu utakmicu Borac igra 1. decembra sa Kris-Krosom 2, a od meseca decembra bi trebalo da se okupi i prvi tim kako bi počeo pripreme za prestojeću sezonu.