Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arhivasn/public_html/226/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/226/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/226/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/226/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/226/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/226/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/226/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
FUDBAL: Lider prvenstva pao u Starčevu

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/226/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Wed
11
21
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/226/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
01:01:48 AM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/226/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT FUDBAL: Lider prvenstva pao u Starčevu

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/226/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Fudbaleri Borca doživeli su prvi poraz u Vojvođanskoj fudbalskoj ligi grupa - istok tek u 9. kolu, ali su uspeli da zadaju i prvi poraz lideru prvenstva, ekipi Jedinstva iz Novog Bečeja. Evo rezultata:

Lazarevo:
Zadrugar - Borac 1: 4
Borac - Proleter 3: 0
Novi Kozarci:
Sloboda - Borac 1: 0
Borac - Jedinstvo (NB) 3: 1

U 7. kolu fudbaleri Borca gostovali su Lazarevu ekipio Zadrugara. Na ovoj utakmici igrači prikazali su najbolju igru gostovanjima u ovoj sezoni, posebno u prvih 45 minuta kada su uspeli za svega 30 minuta da postignu četiri pogodaka i već tada reše pitanje pobednika. Strelci na ovoj utakmici bili su Mitić u 2. minutu posle izvedenog kornera, Spasić u sedmom minutu z slobodnog udarca sa 23-24 metara, Makarun je psotigao treći pogodak u 14. minutu a strelac četvrtog gola za goste ponovo je Spasić u 30 minutu kada je majstorski lobovao domaćeg golmana. Propustili su gostujući igrači na ovoj utakmici veliki broj šansi i mogli su do vrha da napune gol domaćih, ali su one ostale neiskorišćene. U finišu utakmice domaći postižu počasni pogodak i utakmica se završava rezultatom 1:4.

U osmom kolu Borac je na svom terenu dočekao ekipu Proletera iz Banatskog Karlovca. Na ovoj utakmici igrači trenera Miljana Blazovića od samog starta utakmice imali su inicijativu, a plod takve igre je krunisan u 18 minutu kada je iskosa sa desne strane snažno šutirao Aresnijević i pogodio suprotan ugao. Do kraja prvog poluvremena domaći igrači propuštaju još nekoliko prilika za pogodak, a najpovoljnije nisu uspeli da iskoriste Đaković u 23. minutu kada je pogodio stativu a Aresnijević u 32. minutu pogađa prečku. U drugom poluvremenu fudbaleri Borca nastavljaju u istom ritmu, a a pitanje pobednika rešeno je u 68. minutu kada Aresnijević postiže i drugi pogodak posle dobijene idealne lopte od strane Đakovića. U 71. minutu videli smo gol Marjana Spasića kada je posle nabačene lopte iz korenera izbijenu loptu na ivici šesnaesterca zahvatio iz voleja i pogodio nebranjeni deo gola gostiju i to je 3:0, što je i konačan rezultat ove utakmice.

U 9. kolu Borac je gostovao u Novim Kozarcima ekipi Slobode. Na ovoj utakmici gosti su doputovali bez Đakovića i Arsenijevića koji su imali parne žute kartone. U prvom poluvremenu vodila se ravnopravna borba bez nekih izarazitih prilika za postizanje pogodka na obe strane. U drugom delu igre domaća ekipa je rano povela u 47. minutu a posle sumnjive situacije, a kada nije sviran očigledan prekršaj za goste nad Spasićem, a potom i ofsajd pozicije posle čega domaćin postiže pogodak i vodi sa 1:0. Od tog momenta domaći se povlače i čuvaju vođstvo na nefudbalski način, a jer su se često valjali po terenu tražeći pomoć doktora koji je u drugom poluvremenu ulazio u teren desetak puta i tako trošili vreme. Treba istaknuti još da se utakmica do kraja igrala sa samo jendom loptom, a da rezervnih nije bilo jer su ostale dve otišele preko zida i nisu bile vraćene, a loptu sa kojom se igralo često su domaći igrači šutirali van stadiona i uvek se čekalo na vraćanje po nekoliko minuta. U drugom poluvremenu nije bilo efektivne igre više od 15-20 minuta, a glavni sudija utakmicu je produžio za devet minuta! U samom finišu dosuđen je i kazneni udarac za domaću ekipu, opravdano, koji nije iskorišćen jer je golman Borca Katanić odbranio penal tako da se utakmica završila rezultatom 1:0 za domaće.

U desetom kolu u Starčevu je odigran derbi kola. Gostovao je lider na tabeli, ekipa Jedinstva iz Novog Bečeja, koja do tada nije imala ni jedan poraz. Na Opštinskom stadionu u Starčevu pred više od 500 gledalaca odigrana je prva prvenstvena utakmica. Od samog starta igrači domaće ekipe rešeni da nanesu prvi poraz gostima krenuli su u napad i opasno pretili i ugrožavali gol gostiju. U 29. minutu u izglednoj poziciji našao se Đaković kad ga je oborio gostojući igrač Škero, kao poslednji igrač odbrene, a odlični sudija Nikolić iz Knićanina istom je pokazao crveni karton. Činilo se tada da će posao biti olakšan, ali nije bilo tako pošto su gosti posle jednog korenera i nesmotrenosti u odbrani domaćih uspale i da postignu pogodak i povedu sa 1:0, što je bio rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu domaći igrači kreću u još žešće napade, a plod takve igre je pogodak Krstića u 57. minutu posle slobodnog udarca sa leve strane koji je izveo Đaković i rezultata je 1:1. U 67. minutu ponovo je na pravom mestu Krstić i golman gostiju bio nemoćan i to je 2:1 za Borac, a na tribinama je zavladala erupcija oduševljenja. Tačku na i na ovoj utakmici stavlja Đaković pogodkom u 90. minutu i postavlja konačan rezultat 3:1 za Borac. Po završetku utakmice mnogobrojna publika aplauzom je pozdravila doamaće igrače i zadovoljna napustila stadion.

Poslednja vest

U utakmici 11. kola Borac je kao gost slavio u Banatskom Karađorđevu sa 2:0 golovima Jovanovića i Krstića.

Kup Vojvodine

U utakmici igranoj za kup Vojvodine, Borac je gostovao Radničkom u Kovinu. Nakon prvog poluvremena Starčevci su vodili s 1:0, a u drugom, kao da ih nije bilo na terenu, primili su četiri gola za: Radnički - Borac 4:1.

ARHIVA: BROJ 225

ARHIVA: BROJ 224

ARHIVA: BROJ 223

ARHIVA: BROJ 222

ARHIVA: BROJ 221