* Od početka maja meseca pedagog i psiholog škole su testirali decu za polazak u školu. Do sada je testirano 74 dece, upis u školu i dalje traje.
* U subotu 21. aprila učenici osmih razreda radili su probni test iz srpskog jezika i iz matematike.
* Dana 28. maja izlazi časopis Škole “Vučko“.
* Matursko veče će se održati u Velikoj sali Doma kulture za osme razrede.
* Na objektu vrtića ugrađen je alarmni sistem i video nadzor.

USPEH NAŠIH \AKA NA OPŠTINSKOM I DRŽAVNOM TAKMIČENJU

* Na okružnom takmičenju iz istorije, Andrijana Miletić iz 8/3 osvojila je 54 poena i treće mesto, a 12. maja na Državnom takmičenju iz istorije u Ivanjici osvojila je drugo mesto
* Na opštinskom takmičenju iz matematike učenici naše Škole osvojili su sledeća mesta:
Katarina Gujaničić 6/2 92 poena 1. mesto
Aleksa Lazić 4/3 87 poena 2. mesto
Nataša Pejčić 4/3 70 poena 3. mesto
* Na regionalnom takmičenju iz matematike, učenici Pejčić Nataša 4/3 i Lazić Aleksa 4/3, osvojili su 3. i drugo mesto.
* Na takmičenju iz matematike “Misliša 2012“ pohvaljeni su Dušica Dobrosavljević 3/3 - 77 boda, Nataša Pejčić 4/3 - 75 boda i Aleksa Lazić 4/3 - 88 boda.
* Učenici trećih razreda osvojili su 1. mesto na Dečijim olimpijskim igrama i stekli pravo učešća na Olimpijskim igrama Srbije u Sremskoj Mitrovici.

* Na opštinskom takmičenju iz biologije:
Arsić Anđela 5/2 osvojila je treće mesto sa 74 poena;
\urišić Tijana 6/2 osvojila je treće mesto sa 76 poena
Minić Jelena 8/3 osvojila je drugo mesto sa 85 poena
* Na Opštinskom takmičenju iz engleskog jezika:
Marković Katarina 8/ 4 osvojila je drugo mesto a Polak Filip 8/4 osvojio je takođe drugo mesto.
* Na Opštinskom takmičenju iz istorije Miletić Andrijana 8/3 osvojila je prvo mesto sa 54 poena, Toković Jovana 8/4 osvojila je 2. mesto sa 50 poena, Toković Milica 6/3 osvojila je treće mesto sa 50 poena, Anđelković Uroš 6/2 osvojio je 3. mesto sa 50 poena.
* Na međunarodnom turniru karate kluba Šid, učestvovao je Aleksandar Zdešić 2/1 i osvojio prvo mesto zlatnu medalju u katama.
* Dana 18. marta u Stepanovićevu su održane 4. OLIMPIJSKE SPORTSKE IGRE UČENIKA VOJVODINE. Učestvovalo je oko 500 takmičara svih uzrasnih kategorija, i naša takmičarka je učestvovala i postigla sledeći rezultat: Savin Marija 8/2, nastupila je do 63. kg i osvojila je prvo mesto i ostvarila plasman za republičko takmičenje.
* Na Balkanskom takmičenju koje je održano u Skoplju, Crvenković Milica 8/2 osvojila je prvo mesto za formaciju, drugo mesto za malu grupu i drugo mesto za disko dens. Vlahović Ana 8/2 osvojila prvo mesto za formaciju, drugo mesto za malu grupu i treće mesto za duo. Tijana \urišić 6/2 osvojila je prvo mesto za formaciju.