Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/221/plugins/system/plg_japopup/fancybox/fancybox.php:283) in /home/arhivasn/public_html/221/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/221/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
Vesti iz Škole


Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Thu
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 21
08
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 22
22
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 23
2019

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
11:27:46 AM GMT


Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back Home

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/221/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Vesti iz Škole

  • PDF

* Od početka maja meseca pedagog i psiholog škole su testirali decu za polazak u školu. Do sada je testirano 74 dece, upis u školu i dalje traje.
* U subotu 21. aprila učenici osmih razreda radili su probni test iz srpskog jezika i iz matematike.
* Dana 28. maja izlazi časopis Škole “Vučko“.
* Matursko veče će se održati u Velikoj sali Doma kulture za osme razrede.
* Na objektu vrtića ugrađen je alarmni sistem i video nadzor.

USPEH NAŠIH \AKA NA OPŠTINSKOM I DRŽAVNOM TAKMIČENJU

* Na okružnom takmičenju iz istorije, Andrijana Miletić iz 8/3 osvojila je 54 poena i treće mesto, a 12. maja na Državnom takmičenju iz istorije u Ivanjici osvojila je drugo mesto
* Na opštinskom takmičenju iz matematike učenici naše Škole osvojili su sledeća mesta:
Katarina Gujaničić 6/2 92 poena 1. mesto
Aleksa Lazić 4/3 87 poena 2. mesto
Nataša Pejčić 4/3 70 poena 3. mesto
* Na regionalnom takmičenju iz matematike, učenici Pejčić Nataša 4/3 i Lazić Aleksa 4/3, osvojili su 3. i drugo mesto.
* Na takmičenju iz matematike “Misliša 2012“ pohvaljeni su Dušica Dobrosavljević 3/3 - 77 boda, Nataša Pejčić 4/3 - 75 boda i Aleksa Lazić 4/3 - 88 boda.
* Učenici trećih razreda osvojili su 1. mesto na Dečijim olimpijskim igrama i stekli pravo učešća na Olimpijskim igrama Srbije u Sremskoj Mitrovici.

* Na opštinskom takmičenju iz biologije:
Arsić Anđela 5/2 osvojila je treće mesto sa 74 poena;
\urišić Tijana 6/2 osvojila je treće mesto sa 76 poena
Minić Jelena 8/3 osvojila je drugo mesto sa 85 poena
* Na Opštinskom takmičenju iz engleskog jezika:
Marković Katarina 8/ 4 osvojila je drugo mesto a Polak Filip 8/4 osvojio je takođe drugo mesto.
* Na Opštinskom takmičenju iz istorije Miletić Andrijana 8/3 osvojila je prvo mesto sa 54 poena, Toković Jovana 8/4 osvojila je 2. mesto sa 50 poena, Toković Milica 6/3 osvojila je treće mesto sa 50 poena, Anđelković Uroš 6/2 osvojio je 3. mesto sa 50 poena.
* Na međunarodnom turniru karate kluba Šid, učestvovao je Aleksandar Zdešić 2/1 i osvojio prvo mesto zlatnu medalju u katama.
* Dana 18. marta u Stepanovićevu su održane 4. OLIMPIJSKE SPORTSKE IGRE UČENIKA VOJVODINE. Učestvovalo je oko 500 takmičara svih uzrasnih kategorija, i naša takmičarka je učestvovala i postigla sledeći rezultat: Savin Marija 8/2, nastupila je do 63. kg i osvojila je prvo mesto i ostvarila plasman za republičko takmičenje.
* Na Balkanskom takmičenju koje je održano u Skoplju, Crvenković Milica 8/2 osvojila je prvo mesto za formaciju, drugo mesto za malu grupu i drugo mesto za disko dens. Vlahović Ana 8/2 osvojila prvo mesto za formaciju, drugo mesto za malu grupu i treće mesto za duo. Tijana \urišić 6/2 osvojila je prvo mesto za formaciju.

- Dana 5. maja u Nišu je održano Državno prvenstvo u modernim plesovima. Učenice naše škole, članice plesnog kluba “Balerina“ su osvojile sledeća mesta:
1. Jović Jovana 2/2 i Šajić marija 2/2 prvo mesto - duo
2. Pešić Sara 3/3, treće mesto
3. Matičić Ivana 1/4, treće mesto
4. Latković Marijeta 4/3, treće mesto
5. Simanić Ana 4/2 zajedno sa ostalim devojčicama prvo mesto grupno.

ARHIVA: BROJ 220

ARHIVA: BROJ 219

ARHIVA: BROJ 218

ARHIVA: BROJ 217

ARHIVA: BROJ 216