Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/218/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
Fudbal: Na startu - polovičan uspeh

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Thu
09
20
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
10:35:49 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT Fudbal: Na startu - polovičan uspeh

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Na početku prolećnog dela prvenstva u Vojvođanskoj ligi grupa Istok fudbaleri Borca su u prva tri kola zabeležili jednu pobedu i jedan poraz a jedan meč je završen nerešenim ishodom.

Evo i rezultata:
Novo Miloševo: Vojvodina - Borac 0:1
Starčevo: Borac - Bačka 1901 0:0
Banatsko Karađorđevo: Jedinstvo - Borac 2:0

U prvoj utakmici Starčevci su gostovali fenjerašu iz Novog Miloševa. Sa ovog gostovanja svi u klubu su očekivali pobedu i tri boda. Tako je i bilo, ali se do pobede nije lako stiglo. Domaća ekipa, iako podmlađena, pružila je snažan otpor. Od samog početka meča gosti su imali inicijativu dok su se domaći uglavnom branili i u retkim kontranapadima pokušavali da zaprete. I pored nekoliko prilika za Borac, na odmor se otišlo s nerešenim rezultatom - 0:0. U nastavku ista slika s još silovitijim napadima gostiju iz Starčeva, ali bez rezultata. Od 60. munita trener Borca uvodi u igru još nedovoljno oporavljenog Bojana Petkovića i gosti od tada igraju povezanije, pa je plod takve igre i pogodak u 72. minutu kada je nakon centaršuta Stanisavljevića sa leve strane Miloš Petrušić glavom na drugoj stativi uspeo da sruši bunker domaćih. I do kraja utakmice igralo se na polovini domaćih ali bez pogodaka.

U drugom prolećnom kolu Borac je na svom terenu dočekao jednog od pretendenata na prvo mesto u ligi, i u prelaznom roku znatno ojačanu ekipu Bačke 1901 iz Subotice. Na Opštinskom stadionu u Starčevu, pred oko 500 gledalaca, odigrana je jedna tvrda i čvrsta utakmica sa malo povoljnih prilika za postizanje gola. U prvom poluvremenu igralo se uglavnom na polovini terena a gosti su bili nešto opasniji, pripretivši dva-tri puta domaćem golmanu koji je uspešno intervenisao. U drugom poluvremenu gosti su krenuli u osvajanje sva tri boda, krenuvši u ofanzivniju igru ali je najpovoljniju šansu na utakmici imao Rade Makarun u 63. minutu kada je sa nekih desetak metara poluvolejem šutirao tik pored desne stative golmana gostiju. Gosti potom preko Bursaća u 64., 69. i 74. minutu ne koriste povoljne prilike pa je tako rezultat ostao nerešen - 0:0. Osvojen im bodom više mogu da budu zadovoljni domaći igrači.

U trećem kolu nastavka prvenstva Borac je gofsajd)ostovao još jednoj ekipi iz donjeg dela tabele. Na gostovanje u Banatsko Karađorđevo otišlo se bez petorice standardnih igrača, što zbog parnih kartona, što zbog povreda. U prvom poluvremenu igralo se uglavnom između dva šesnaesterca. U 25. minutu posle sumnjive situacije pred golom gostiju (ofsajd), domađi dolaze u vođstvo. U 44. minutu Jedinstvo propušta idealnu priliku kada njihov igrač izlazi sam pred golmana Šarca koji odlično interveniše. U drugom poluvremenu Starčevci igraju nešto ofanzivnije i nekoliko puta stvaraju povoljne prilike a najpovoljniju propušta Uroš Živković u 83. minutu kada sa sedam metara, neometan, šutira preko gola. Posle samo nekoliko minuta, iz kontranapada, stiže kazna kada domaći postavljaju konačan rezultat od 2:0.