Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/218/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/218/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/218/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
ŠKOLSKE VESTI


Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Thu
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 21
04
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 22
25
Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 23
2019

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
10:35:49 PM GMT


Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/218/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

ŠKOLSKE VESTI

  • PDF

Zapaženi rezultati
Na opštinskim takmičenjima učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:
matematika - Aleksa Lazić, razred 4/3 - 2. mesto;
Nataša Pejčić, 4/3 - 3. mesto;
Katarina Gujaničić, 6/2 - 1. mesto.

biologija - Anđela Arsić, 5/2 - 3. mesto.
engleski jezik - Katarina Marković, 8/4 - 2. mesto;
Filip Polak, 8/4 - 2. mesto (oboje idu na okružno takmičenje.

francuski jezik - Milica Cevenković, 8/2 - 4. mesto.

Na međuregionalnom takmičenju u odbojci, učenici naše škole osvojili su drugo mesto.
U sredu 28. marta održan je kviz za učenike 5-8. razreda. Bilo je devet prijavljenih ekipa, sa po 4 učenika (iz svakog razreda od 5-8. po jedan učenik) , tako da su održana dva polufinala i finale. Pitanja su bila iz srpskog i engleskog jezika, biologije, hemije, fizike, istorije, matematike, likovne i muzičke umetnosti i tehničkog i informatičkog obrazovanja. Svi učesnici su pokazali dobro znanje. Pobedila je ekipa u sastavu: Jelena Minić, Milica Reljić, Snežana Sakić i Andrijana Radojčić.

Naša škola od skoro ima i svoj veb sajt. Na njemu možete pogledati informacije o školi i pratiti događanja u školi, kuda posle mature, kodeks ponašanja u školi, o učeničkom parlamentu, inkluzivnom obrazovanju… Ukoliko imate neki predlog, pitanje ili komentar, možete nas kontaktirati na adresi: njnjnj. osvkaradzic.edu.rs

U okviru projekta “Naša škola - škola za sve“, koji se realizuje uz finansijsku podršku Ministarstva prosvete i nauke, DILS - pružanje unapređenih usluga na lokalnom nivou “Osnaživanje škola za inkluzivno obrazovanje“, u pripremi je školska predstava “Šta može da spreči da se šire lepe reči“. U predstavi učestvuju učenici različitih uzrasta i različitih sposobnosti i lokalni bend, tako da možete očekivati zanimljivu predstavu sa puno muzičkih numera.

Kako je jedan od ciljeva ovog projekta i povećanje informisanosti roditelja i naše lokalne zajednice o inkluzivnom obrazovanju, pripremljen je prigodni materijal koji će roditeljima biti podeljen na roditeljskim sastancima. Roditelji će saznati više o prednostima inkluzivnog obrazovanja, i dobrobiti za decu, roditelje i širu društvenu zajednicu.

ARHIVA: BROJ 217

ARHIVA: BROJ 216

ARHIVA: BROJ 215

ARHIVA: BROJ 214

ARHIVA: BROJ 213