Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arhivasn/public_html/217/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/217/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/217/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/217/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/217/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/217/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/217/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
FUDBAL : U Starčevu kao u Antaliji

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/217/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Mon
07
23
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/217/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
12:56:41 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/217/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT FUDBAL : U Starčevu kao u Antaliji

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/217/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Fudbaleri Borca uveliko se pripremaju za prolećni deo prvenstva koje se nastavlja 10. marta. Ekipa je pretrpela dosta promena u odnosu na jesenji deo kako u igračkom kadru tako i u stručnom vođenju ekipe. Na mesto sportskog direktora umesto Franje Oreškovića koji je podneo ostavku došao je Marko Radanović, a umesto smenjenog trenera Dragoljuba Kuzmanovića postavljen je Saša Miljković.

U zimskom prelaznom roku ekipu Borca napustilo je 11 igrača i to: Damir Zeković, Branislav Katanić, Nenad Mitić, Marjan Spasić, Siniša Vasiljević, Boris Klabec, Nenad Topić, Igor Miletić, Goran Poljak, Nenad Gavrilović i Nikola Marinković. Od te jedanaestorice, četvorica su bili prvotimci.

Ni uprava Borca nije sedela skrštenih ruku tako da je dovedeno jedanaest novih igrača i to: Dragomir Šarac, Mihajlo Simanić, Aleksandar Tomić, Marjan Hornung, Igor Bošković, Uroš Živković, Danilo Guran, Aleksandar Stajić, Den Luka Babić, Zlatko Krstić i Miloš Petrušić.

Pripreme za prolećni deo prvenstva fudbaleri Borca počeli su 22. januara na Opštinskom stadionu u Starčevu, ali posle samo nekoliko dana rada na terenu, zbog loših vremenskih uslova i jake hladnoće preselili se u školsku salu i svakodnevno vredno trenirali, da bi ponovo izašli na pomoćni teren 15. februara (koji je jedini u široj ookolini bio očišćen od snega), a prva su ekipa u regionu koja je počela da igra prijateljske utakmice. Na do sada pet prijateljskih susreta, rezultat je bio u drugom planu. Protiv Budućnosti iz Banatskog Brestovcu zabeležena je pobeda 1:0, a strelac jedinog pogodka na utakmici bio je Miloš Bjelić u 58 minutu, kada je posle odbijene lopte preciznim šutem sa 22-23 metra pogodio gol gostiju. Istim rezultatom Starčevci su poraženi od Doline iz Padine, a jedini pogodak je primljen u 65. minutu posle greške u domaćoj odbrani. Proteklog vikenda odigrane su još tri prijateljske utakmice. Najpre u subotu 25. februara protiv Poleta iz Beograda a rezultat na toj utakmici bio je 1:1. Na ovoj utakmici Borac je uspeo da povede u 53. minutu posle centaršuta sa desne strane, a strelac je bio Nikola Labudić, da bi gosti uspeli da izjednače dva minuta pre kraja meča. U nedelju 26. feberuara kombinovani tim Borca igrao je protiv Mladosti iz Vojlovice i zabeležio još jednu pobedu minimalnim rezultatom 1:0, a strelac jedinog pogodka bio je Marjan Hornung u 71. minutu. Utakmica je odigrana po prohladnom vremenu i jakom vetru koji je ometao igru, a mlada i borbena ekipa gostiju pružila je snažan otpor. Usledio je susret sa omoljičkom Mladosti, prvi duel starih rivala nakon legendarne utakmice od pre tri godine. Borac je ovu utakmicu dobio s rezultatom 3:2, iako su gosti dva puta vodili. Trener Miljković je prvih 70 minuta pružio priliku igračima koji su u dosadašnjim pripremnim utakmicama imali manju minutažu, a u poslednjih 20-tak minuta u igru su ušli starteri koji su vrlo brzo promenili rezultat koji je u tom trenutku glasio 2:1 za goste.

Serija pripremnih utakmica se nastavlja a prvenstvo počinje 11. marta kada Borac gostuje poslednjeplasiranom timu Vojvođanske lige Istok, ekipi Vojvodine iz Novog Miloševa.

ARHIVA: BROJ 216

ARHIVA: BROJ 215

ARHIVA: BROJ 214

ARHIVA: BROJ 213

ARHIVA: BROJ 212