Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arhivasn/public_html/214/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/214/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/214/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/214/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/214/configuration.php:1) in /home/arhivasn/public_html/214/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/214/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
FUDBAL : Za kraj, bruka u Kovinu

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/214/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Tue
09
25
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/214/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
06:47:19 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/214/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT FUDBAL : Za kraj, bruka u Kovinu

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/214/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Posle serije dobrih rezultata i osam utakmica bez poraza, fudbaleri Borca pretrpeli su tri uzastopna poraza i pali na tabeli Vojvođanske lige istok na peto mesto.

(Novi Kozarci) 2:0

U 11. kolu Borac je gostovao Radničkom u Bajmoku i pretrpeo poraz od 3:2. Na ovoj utakmici gostujuća ekipa propustila je veliki broj povoljnih prilika za postizanje pogodaka. Na samom startu utakmice u prvih 5-6 minuta igrač Borca, Vasiljević, našao se dva puta oči u oči sa domaćim golmanom i u oba slučaja golman je izašao kao pobednik. Propuštene prilike gostiju, domaći vrlo brzo kažnjavaju i posle greške u odbrani Borca u 18 minutu dolaze u vođstvo od 1:0. Samo dva minuta kasnije dosuđen je penal za domaćina koji je realizovan i domaći vode sa 2:0. U 27 minutu posle dosuđenog slobodnog udarca iskosa sa leve strane domaći postižu i treći pogodak i rezultat je 3:0. Na samom startu drugog poluvremena u 46. minutu Vasiljević po treći put izlazi sam ispred domaćeg golmana koji je i iz ovog duela izašao kao pobednik. U 63. minutu gosti konačno postižu pogodak posle jedne lepe akcije preko Stanisavljevića i smanjuju na 3:1. U 75. minutu i Perovanović propušta još jednu izuzetno povoljnu priliku za postizanje gola. U samom finišu utakmice, Sapa Jovanović u 89. minutu postiže još jedan pogodak za goste i smanjuje na 3:2 ali nije bilo više vremena da se uradi nešto više i izbegne poraz.

U 12. kolu ekipa Borca dočekala je na svom terenu Proleter iz Banatskog Karlovca. Utakmica je odigrana pred oko 500 gledalaca po hladnom vremenu i veoma jakom vetru što je u velikoj meri ometalo igrače da prikažu bolji fudbal. U 10. minutu, posle jedne akcije po levoj strani i ubačene lopte pred gol domaćih, najbolje se snašao igrač gostiju Teofilović i doveo svoj tim u vođstvo. U 33. minutu još jedan peh zadesio je ekipu Borca kada je isključen Nikola Poljak i domaći ostali sa 10 igrača. U drugom poluvremenu domaći iako brojčano slabiji imali su terensku inicijativu i stvorili su nekoliko povoljnih prilika, a posebno treba istaći šansu Klabeca u 74. minutu i Spasića u 85. kada su u oba slučaja pogodili protivničkog golmana tako da je utakmica završena rezultatom 0:1

U 13. kolu Borac je gostovao u Novom Bečeju ekipi Jedinstva. Na ovoj utakmici, iako oslabljena gostujuća ekipa je bila ravnopravan protivnik domaćoj ekipi. Već u ranoj fazi utakmice u 5. minutu domaći dolaze u vođstvo od 1:0. U 27. minutu gosti uspevaju da izjednače preko Klabeca kada je sa nekih 7-8 metara savladao domaćeg golmana i izjednačio na 1:1. U drugom poluvremenu ista slika na terenu, a domaći propuštaju dobru priliku u 72. minutu a gosti u 73. kada se Saša Jovanović našao sam ispred protivničkog gola na nekih 7-8 metara ali je čuvar mreže Novobečejaca uspešno intervenisao i spasao siguran pogodak. U samom finišu utakmice u 88. minutu gostujuća ekipa kreće u kontranapad sa 4 igrača na dva protivnička, a Saša Jovanović je pogrešio i izgubio loptu, a domaći u kontri uspevaju da savladaju golmana Borca Zekovića i postavljaju konačan rezultat 2:1

U 14. kolu ekipa Borca na svom terenu ugostila je tim Slobode iz Novih Kozaraca. Na ovoj utakmici domaća ekipa nije imala izbora posle tri uzastopna poraza samo je pobeda dolazila u obzir. Posao na ovoj utakmici ekipi Borca je bio olakšan pošto je gostujuća ekipa doputovala u Starčevo oslabljena zbog nekoliko kažnjenih igrača. Domaća ekipa je imala inicijativu od samog starta utakmice i propustila nekoliko prilika u prvom poluvremenu, a na prvi pogodak čekalo se do 45. minuta kada je Stanisavljević idealno centrirao sa desne strane a na drugoj stativi našao se Vasiljević i rezultat je 1:0. U drugom poluvremenu u 53. minutu dosuđen je slobodan udarac za domaću ekipu sa 17-18 metara koji je izveo Petković i golman gostiju je bio nemoćan i to je 2:0. Do kraja utakmice domaći su propustili još 3-4 povoljne prilike za pogodak ali se rezultat nije menjao.