Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/209/plugins/system/plg_japopup/fancybox/fancybox.php:283) in /home/arhivasn/public_html/209/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/209/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
FUDBAL :Na kraju, Borac u sredini tabele

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/209/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Thu
12
13
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/209/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
12:18:00 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/209/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT FUDBAL :Na kraju, Borac u sredini tabele

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/209/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

Završeno je prvenstvo u Vojvođanskoj fudbalskoj ligi grupa Istok. U poslednja dva kola zabeležen je jedan poraz i jedna pobeda.

Evo rezultata:
Zadrugar - Borac 4:0
Borac - Radnički (B.) 3:2

U 29. kolu Borac je gostovao lideru na tabeli ekipi Zadrugara iz Lazareva, timu koji će naredne sezone igrati u višem rangu takmičenja, u Srpskoj ligi grupa Vojvodina. Na ovoj utakmici domaća ekipa je bila apsolutni favorit. U prvih dvadesetak minuta gosti su se ravnopravno nosili sa favorizovovanim protivnikom, pa su tako propuštene i dve dobre prilike za tim Borca. Posle toga stigla je kazna i to u 23. minutu. Na drugi pogodak domaćih nije se čekalo dugo, a postignut je u 35. minutu. To je bio i skor prvog poluvremena - 2:0 za Zadrugar.

U nastavku utakmice Borac je pokušao da uradi nešto više, međutim, protiv razigranih domaćina se nije moglo boLje. Usledila su još dva pogotka domaćih u 53. i 65. minutu. Najzreliju priliku imao je Borac pred kraj utakmice kada se Perovanović našao oči u oči s protivničkim golmanom, ali je ovaj iz tog duela izašao kao pobednik.

U poslednjem, 30. kolu, Borac je dočekao još jedan tim iy vrha tabele - Radnički iz Bajmoka. U izuzetno fer i sportskoj igri domaćin je bio boLji u prvom poluvremenu a gosti u poslednjih pola časa igre. Borac je poveo već u 9. minutu kada se Makarun dobro snašao u šesnaestercu gostiju i smestio loptu iza leđa nemoćnog golmana tima iz Bajmoka. Nizale su se prilike, pa je tako pao i drugi pogodak i to u 37. minutu kada je kapiten Borca Marko Perovanović šutirao sa 16 metara a lopta se izmigoLjila nesigurnom golmanu gostiju. U nastavku, Borac je nastavio u istom tempu a rezultat toga je pogodak Marjana Spasića sa dvadesetak metara za 3:0. U poslednjih pola časa gosti su se prenuli i postigli dva pogotka za svega nekoliko minuta. Posebno treba istaći drugi pogodak gostiju koji je postigao Kekezović majstorski izvevši slobodni udarac sa dvadesetak metara. Do kraja, rezultat se nije menjao - 3:2 za Borac. Tako se tim iz Starčeva na kraju od brojnih navijača oprostio pobedom. Naredne sezone će igrati u istom rangu takmičenja, a čini se da je ove sezone moglo i više da se uradi. Sledi pauza i pripreme za novo prvenstvo ali s novim trenerom, jer je Upravni odbor FK-a Borac odlučio da se po završetku sezone zahvali na saradnji dosadašnjem treneru Goranu Mrđi..