Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arhivasn/public_html/208/plugins/system/plg_japopup/fancybox/fancybox.php:283) in /home/arhivasn/public_html/208/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 161

Warning: Creating default object from empty value in /home/arhivasn/public_html/208/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
FUDBAL - Tri pobede, dva poraza i jedna ”nerešena”

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/208/templates/snovine/blocks/topbar.php on line 20
Fri
10
19
2018

Azurirano
Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/208/plugins/system/jat3/core/common.php on line 1515
07:32:40 PM GMT

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/208/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Back SPORT SPORT FUDBAL - Tri pobede, dva poraza i jedna ”nerešena”

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/arhivasn/public_html/208/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

• PDF

U poslednjih šest utakmica fudbaleri Borca zabeležili su tri pobede, dva poraza i jednom su igrali nerešeno. Niz od tri pobede prekinut je u lokalnom derbiju u Pančevu.

Borac - Bačka (Pačir) 0:0

U 23. kolu, utakmica koja je trebalo da se odigra u nedelju 24. aprila između Borca i Oblića iz Novog Kneževca, odigrana je tri dana kasnije, u sredu 27. aprila. Na ovu utakmicu ekipa Oblića došla je sa svega devet igrača. U neravnopravnoj igri domaća ekipa je postigla tri gola a strelci su bili: Vasiljević u 28. minutu i Arsenijević u 62. i 75. minutu. Domaća ekipa je i pored postignutih pogodaka pokazala neefikasnost a gosti, brojčano slabiji, trudili su se da izvuku što časniji rezultat u čemu su i uspeli.

U 24. kolu Borac je gostovao u Debeljači ekipi Spartaka, fenjerašu u Vojvođanskoj ligi Istok. Od samog starta utakmice gostujuća ekipa dala je do znanja domaćinu da ih u ovoj utakmici zanima samo pobeda i tri boda. Borac je poveo u 14. minutu evrogolom Spasića sa više od 20 metara, kada je pogodio sam gornji desni ugao golmana domaćih. Isti igrač povisio je u 21. minutu na 2:0. U 39. minutu igrač Borca Nikola Parojčić, posle prekršaja nad njim, odgurnuo je jednog domaćeg igrača u predelu lica i dobio crveni karton. Iako brojčano slabiji, Borac i dalje napada i stvara šanse. U 53. minutu Arsenijević je povisio na 3:0 za goste. Tada dolazi do opuštanja igrača iz Starčeva, što domaći koriste i u 70. i 75. minutu postižu pogotke i smanjuju na 2:3. Gosti iz Starčeva, videvši da je vrag odneo šalu, dodaju gas i postižu još jedan pogodak preko Damira Jovanovića, za konačnih 4:2 za Borac.

U 25. kolu Borac je dočekao na svom terenu Vojvodinu iz Novog Miloševa u utakmici veoma bitnoj za obe ekipe. Domaći su pobedu više želeli i od samog starta stvarali su prilike a prva je realizovana u 34. minutu kada je nakon centaršuta sa desne strane najmlađi igrač Borca Nikola Labudić rutinski savladao golmana gostiju. U samom finišu prvog poluvremena Vasiljević je povećao vođstvo domaćih na 2:0, a igrao se 43. minut. U nastavku susreta Borac je stvorio još nekoliko prilika koje su ostale neiskorišćene, dok gostujuća ekipa nije imala snage da uradi nešto više pred golom Borca.

U 26. kolu Borac je gostovao pančevačkom Dinamu u lokalnom derbiju. Na početku, inicijativu je imala gostujuća ekipa. Prvu priliku je propustio Spasić u 15. minutu kada je golman Dinama izvanredno intervenisao i spasio siguran pogodak. U 22. minutu, nakon greške u odbrani Borca, Dinamo postiže pogodak za 1:0. Na drugi pogodak se nije dugo čekalo jer je, inače vrlo slabi sudija utakmice, u 31. minutu pokazao na belu tačku. U drugom poluvremenu Borac je imao više od igre ali je Dinamo imao povoljnije prilike pa se na golu Borca istakao Damir Zeković.

U 27. kolu Borac je gostovao Bačkoj 1901 u Subotici. Ekipa je na ovaj meč otišla desetkovana, što zbog parnih kartona, što zbog povreda i obaveza igrača na poslu. U prvom poluvremenu igralo se uglavnom između dva šesnaesterca a Borac je uspeo da povede nakon jedne kontre koju je u gol pretvorio Labudić. To je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku, Bačka kreće silovito i u 46. minutu izjednačuje, da bi u 70. i 76. minutu povela sa 3:1. Borac je u 86. minutu samo uspeo da ublaži poraz golom Nikole Poljaka za konačnih 3:2.

U subotu je Borac odigrao nerešeno 0:0 sa Bačkom iz Pačira, a narednog vikenda putuje u Lazarevo na megdan prvoplasiranom Zadrugaru koji je već proslavio titulu i odlazi u viši rang. Na kraju, u poslednjem kolu u subotu 11. juna Borac dočekuje tim Radničkog iz Bajmoka.